KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 10838161

nr 1083 8161

Gravyrer

2 st, ca 40x50

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 januari 2017
kl 18:56:27